16 лютого згідно з Указом Президента в Україні відзначається державне свято – День Єднання. Ця дата стала символом єдності українців, проти нового акту агресії з боку росії проти України. Ці події стали темою для обговорення онлайн-засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6, в якому взяли участь завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики, Ірина Панова, керівник наукового гуртка доцентка кафедри Вікторія Мельник, викладачі кафедри та студенти.

Відкриваючи засідання гуртка, Ірина Панова наголосила, що сьогодні, що через надзвичайно складні умови, в яких опинилася наша держава, українському суспільству дуже важливо зберігати стійкість і націонадльну єдність, що є запорукою державності. Українці продемонстрували всьому цивілізованому світу, що українці - мужній і незламний народ, що зумів дати гідну відсіч російському агресору. Не менше за українських воїнів вразили світ й українські волонтери своєю енергію, щирістю та силою духу. Саме темі волонтерства була присвячена доповідь студентки Вікторії Родичевої «Волонтери – щит України». Наприкінці зустрічі присутні переглянути стрічку «Йди за мною» про боротьбу за свободу і незалежність України.