Старшою викладачкою кафедри іноземних мов факультету № 4 Наталією Горбач проведено засідання наукового гуртка за темою «Роль поліції України в боротьбі з російською агресією». З доповіддю англійською мовою виступив курсант першого курсу факультету № 2 Андрій Хом’як, який розповів про те, що з перших днів вторгнення росії в Україну поліція працює в посиленому режимі та несе службу на підконтрольних і деокупованих територіях. Розглянуто також питання надання поліціянтам додаткових повноважень на час дії воєнного стану.

Учасники наукового гуртка засудили збройну агресію росії та висловили впевненість у безумовному визволенні українських територій та посиленні могутності Збройних сил та Національної поліції України.

ВЗГ ХНУВС