Старшим викладачем кафедри трудового та господарського права Тамарою Яценко разом із поліцейським офіцером громади Рівенської області (м. Дубно) Євгенією Кундеус для курсантів факультету № 2 проведено бінарне семінарське заняття на тему “Роль поліції у забезпеченні дотримання законодавства щодо права власності на природні об'єкти».

Під часзаняття обговорювалися питання правової основи діяльності органів Національної поліції України у забезпеченні дотримання законодавства щодо права власності на природні об'єкти. Окрему увагу було приділено виявленню та протидії реальним загрозам екологічній безпеці під час воєнного стану. Євгенія Кундеус звернула увагу курсантів, що вся діяльність поліцейських офіцерів громади спрямована на захист життєво важливих інтересів громадян та держави й побудована на плідній взаємодії з населенням. Такий підхід дозволяє забезпечити стабільний розвиток суспільства, своєчасне виявлення, відвернення та нейтралізацію реальних і потенційних загроз національним інтересам. Бінарні заняття із залученням фахівців-практиків сприяють кращому засвоєнню матеріала та підвищують ефективність навчання.