Здобувачі вищої освіти факультетів № 2 і № 3 відвідали сольний концерту юної вінницької бандуристки та співачки Софії Аль-Хадіді. Захід був організований відділом соціально-гуманітарної роботи університету. Софія є лауреаткою міжнародних та всеукраїнських конкурсів, учасницею відомих телевізійних талант-шоу та мистецьких проєктів. Цей концерт чекав на глядача з минулого року, адже через повномасштабне вторгнення російського агресора так і не зміг відбутися.

Концерт пройшов у культурному центрі «Галерея XXI». У програмі прозвучали 22 твори класичної, народної та сучасної музики, у тому числі у супроводі інших інструментів та хореографічних номерів.

Бандура – один із символів української нації. Мистецтво, що має справжні народні корені. Воно було збережене у протистоянні з чужою владою і відродилося на новому професійному рівні, здолавши опір тоталітарної держави. Розуміння цієї музичної частини національного мистецтва є необхідним для кожного, хто ідентифікує себе, як українця.

ВЗГ ХНУВС