Начальник відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області полковник поліції Олександр Головчанський та доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павло Червоний в режимі онлайн провели бінарне заняття за темою «Психологічний супровід діяльності Національної поліції України». Заняття було проведено з курсантами 1 курсу, які навчаються за спеціальністю “Психологія” (психолог ювенальної превенції) у межах вивчення навчальної дисципліни “Психологічне супроводження діяльності поліції”.

Під час заняття курсанти дізналися про умови, завдання та принципи роботи служби психологічного забезпечення в умовах воєнного стану. Курсантів цікавили питання щодо методів роботи з працівниками поліції, які перебували під обстрілами, надавали допомогу громадянам, документували воєнні злочини тощо.

ВЗГ ХНУВС