В межах підписаного Меморандуму про співпрацю між вінницькими обласними культурними осередками та Харківським національним університетом внутрішніх справ відділом соціально-гуманітарної роботи було організовано відвідування концерту «У полоні кохання» для здобувачів вищої освіти факультетів № 2 та № 3.

Квартет «Експромт» та солісти Вінницької філармонії презентували для відвідувачів широкий спектр відтінків найкращого почуття через популярні пісні українських та світових авторів. Для молодих людей, які вирішили присвятити себе професії поліцейського, бути «у полоні кохання» так само природньо, як й іншим їхнім одноліткам. Музична і пісенна творчість найвищого гатунку дарує можливість відчути і зрозуміти глибини справжніх почуттів.

Серед пісень були й такі, що нагадували про воїнів на передовій, тих, хто захищає сьогодні право усіх українців на щасливу долю і щасливе кохання.

ВЗГ ХНУВС