Під час проведення урочистих заходів з нагоди Дня знань відбулося вручення нагород працівникам університету, які вони отримали за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, досягнуті успіхи у підготовці висококваліфікованих кадрів для правоохоронних органів України.

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «Заслужений юрист України»:

- полковнику поліції Шендрику Владиславу Володимировичу, завідувачу кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 2.

НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

«За заслуги перед Українським народом»:

- підполковника поліції Швеця Дмитра Володимировича, проректора університету.

НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТОЮ

МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ:

- генерал-полковника міліції Бандурку Олександра Марковича, професора кафедри теорії та історії держави і права.

НАГОРОДЖЕНО ВІДЗНАКОЮ

МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «За безпеку народу»:

- підполковника поліції Павленка Івана Івановича, завідувача відділення роботи з перемінним складом відділу кадрового забезпечення.

НАГОРОДЖЕНО ВІДЗНАКОЮ

МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «За відзнаку в службі»:

- підполковника поліції Бурдіна Михайла Юрійовича, завідувача кафедри теорії та історії держави і права;

- підполковника поліції Полховського Олександра Миколайовича,начальника інформаційно-технічного відділу.

ОГОЛОШЕНО ПОДЯКУ

МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ:

- підполковнику поліції Бортнику Сергію Миколайовичу,декану факультету № 2;

- підполковнику поліції Манжаю Олександру Володимировичу, доценту кафедри захисту інформації факультету № 4.

ОГОЛОШЕНО ПОДЯКУ ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ:

- Копаниці Олексію Вікторовичу, начальнику відділу матеріального забезпечення.

ОГОЛОШЕНО ПОДЯКУ СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ:

- Щербаковій Ірині Василівні, начальнику відділу зв`язків з громадськістю.

ОГОЛОШЕНО ПОДЯКУ ВЧЕНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ:

- полковнику поліції Глобенку Геннадію Івановичу, професору кафедри кримінального процесу факультету № 1;

- Гнусову Юрію Валерійовичу, завідувачу кафедри захисту інформації факультету № 4.