Представники Харківського національного університету внутрішніх справ з гендерних питань, взяли участь у зустрічі консорціуму NOTIONES у м. Більбао (Королівство Іспанія).

Метою візиту була участь у другому воркшопі, круглому столі та Генеральній асамблеї консорціуму, що відбулися в межах реалізації міжнародного проєкту Горизонт 2020 «Взаємодія мережі розвідки й безпеки із суб’єктами промисловості та науки» (NOTIONES), учасником якого є Харківський національний університет внутрішніх справ.

Представники університету взяли участь у розробленні подальшого спрямування отриманих результатів проєкту NOTIONES, а також дослідження існуючих та нових технологій посилення чи перешкоджання діяльності розвідувальних і правоохоронних органів.

ВЗГ ХНУВС