Відбулася зустріч професора кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності і фінансової безпеки факультету № 6 Валентини Жорнокуй із директором Буринського міського ліцею № 2 імені Ю. М. Лавошника Буринської міської ради Сумської області Миколою Дерев’янченком та класним керівником 11-го класу Тамарою Гаврик.

Перехід на дистанційну форму навчання обмежив проведення очних зустрічей з випускниками закладів загальної середньої освіти. Керівництву ліцею представники університету передали друковані інформаційні матеріали для поширення серед учнів та їх батьків про факультети, спеціальності, вартість навчання та умови вступу на факультет № 6. Також було досягнуто домовленості про проведення наступних зустрічей з майбутніми абітурієнтами, керівництвом, викладачами школи в режимі онлайн. Представники університету запросили представників Буринського міського ліцею № 2 до участі в такому онлайн-заході, що відбудеться 15 лютого поточного року.

ВЗГ ХНУВС