Професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Кирило Черевко зустрівся з директором Ліцею № 1 міста Зміїв Харківської області Лідією Дударевою. Під час зустрічі обговорювалися особливості вступу на навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році, факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, пріоритетні напрями підготовки здобувачів вищої освіти, переваги відомчої освіти, питання соціального захисту, перспективи працевлаштування та служби у практичних підрозділах Національної поліції. Представник університету надав керівництву ліцею необхідну профорієнтаційну продукцію про поліцейський виш для ознайомлення молоді з роботою підготовчих курсів, правилами та термінами подання документів тощо.