Завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко провела профорієнтаційно-просвітницький захід «Професійна освіта, патріотичне виховання, волонтерська діяльність у Сумській філії ХНУВС в умовах воєнного стану» із майбутніми випускниками Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №26 Сумської міської ради м.Суми.
Спільно із провідним фахівцем Сумської філії Валерієм Кудрявцевим обговорили з учнями виклики та проблеми вступної кампанії 2023 року, умови вступу та переваги навчання у закладі вищої освіти, також волонтерську та громадську діяльність студентсько-курсантської молоді Сумської філії, ознайомили з перспективами працевлаштування та наголосили на виконанні основного закону кожного правозахисника – захисті громадян своєї Батьківщини.
Під час спілкування із завідувачем криміналістичної лабораторії, старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Віктором Кисельовим майбутні абітурієнти ознайомилися з наукою дактилоскопією – пройшли процедуру зняття відбитків пальців та виявлення слідів рук за допомогою спеціальних порошків.

Сумська філія ХНУВС