Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4  Наталія Філіпська для курсантів факультету № 2 навчальної групи 202 провела бінарне заняття з дисципліни «Міжнародний захист прав людини» за участю поліцейського офіцера громади Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області  Олександра Кривка. Під час обговорення питань за темою семінарського заняття «Міжнародно-правові стандарти захисту прав людини в правоохоронній діяльності» курсанти обговорили питання поліцейської етики, правил поводження з ув’язненими та затриманими особами та дізналися думку практичного працівника з досвідом роботи. Поліцейський розповів курсантам про єдину правильну модель поведінки поліцейського в рамках норм професійної етики – дотримання принципів законності, гуманізму й поваги до людини та її прав.

ВЗГ ХНУВС