Відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч із старшокласниками Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей, під час якої учнів ознайомили з можливістю отримання якісної юридичної освіти у Сумській філії ХНУВС. Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Ганна Довгополова розповіла майбутнім абітурієнтам про переваги навчання у Сумській філії, серед яких залучення до освітнього процесу юристів-практиків, можливість обміну досвідом та спілкування зі студентами-правознавцями Європи тощо. До зустрічі долучився провідний фахівець філії Валерій Кудрявцев, який надав вичерпну інформацію про напрями підготовки здобувачів освіти, умови вступу та процедуру подання усіх необхідних документів. Гімназисти погодились, що успішний професійний розвиток та вдалий кар’єрний ріст молодої людини залежить від правильного вибору майбутньої професії.

Сумська філія ХНУВС