На 59 році пішов із життя доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології кандидат юридичних наук, доцент, полковник міліції у відставці Юрій Павлович Янович.

Понад двадцяти років він викладав у Харківському національному університеті внутрішніх справ, працював на посаді доцента кафедри кримінального процесу, а згодом став заступником декана факультету № 1. Багатьом сотням випускників університету Юрій Павлович відомий як чудовий педагог та знавець тонкощів кримінального процесу.

Колеги назавжди запам`ятають Юрія Павловича як сумлінного співробітника, знаного науковця, чудову людину й доброго товариша.

Колектив університету висловлює щирі співчуття його родині, близьким, друзям та колегам.