Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету №4 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Кальченко провела профорієнтаційні заходи в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №72 Харківської міської ради Харківської області.
Представниця кафедри зустрілася з заступницею директора з навчально-виховної роботи Валентиною Морочко та надала інформацію для майбутніх випускників щодо умов вступу до університету, ознайомила з факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців у ХНУВС. Викладачка розповіла про головні напрями практичної діяльності випускників факультету №4 та про необхідність електронної реєстрації кандидатів, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, через портал Національної поліції (osvita.np.gov.ua).