Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Аліна Піддубна під час виїзду до практичних підрозділів ГУНП в Харківській області провела перевірку проходження навчальної практики курсантами 3 курсу факультету № 1 та проходження стажування курсантами 4 курсу факультету № 1 на посадах Слідчого управління та ХРУП № 3 ГУНП в Харківській області.

Під час зустрічі викладачка перевірила ведення щоденника, надала методичні рекомендації щодо подальшого проходження навчальної практики та стажування, акценувала увагу на дотриманні дисципліни, роз’яснила необхідність постійного ведення щоденника та користування електронними методичними матеріалами, а також наголосила на дотриманні заходів особистої безпеки.

Усі курсанти проходять навчальну практику та стажування згідно затверджених планів під керівництвом наставників від практичних підрозділів ГУНП в Харківській області, чітко виконують поставлені завдання, беруть активну участь у проведенні слідчих дій.

Під час проведеної перевірки було встановлено, що надзвичайних подій і порушень службової дисципліни не було, всі курсанти знаходяться на своїх службових місцях, зауважень від наставників практичних підрозділів не надходило.

ВЗГ ХНУВС