Здобувачі вищої освіти навчальної групи факультету № 2  Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом куратора групи - доцентки кафедри соціальних та економічних дисциплін кандидатки економічних наук доцентки Марини  Петченко  пройшли онлайн-курс на тему «Комунікація щодо національних спільнот для пресслужб поліції та прокуратури» на платформі Prometheus.

Під час курсу курсанти/курсантки набули знання та навички з таких питань: цінності прав людини та підхід, заснований на правах людини; інклюзивність та людське різноманіття; мова ворожнечі і як її уникати;  хейт та хайп у коментарях та соцмережах щодо нацменшин та інших груп; стереотипне представлення національних спільнот в комунікаціях державних інституцій та медіа інші.

Знання та навички, набуті здобувачами вищої освіти під час курсу, будуть використані при проходженні стажування та виконанні  професійних обов’язків.

ВЗГ ХНУВС