Харківський національний університет внутрішніх справ у межах благодійного проєкту «Британське криміналістичне обладнання в практичну діяльність і навчальний процес» через посольство Великобританії отримав дві партії криміналістичного обладнання. Це обладнання, вартістю близько 100 тис. фунтів стерлінгів, передано британськими криміналістичними підрозділами. Проєкт реалізований за підтримки Мережі криміналістичних можливостей (FCN, Forensic Capability Network), яка є частиною Ради Керівників Національної Поліції Сполученого Королівства (NPCC, National Police Chiefs Council), а також за персонального сприяння Джоан Моррісі – керівниці кадрової стратегії FCN, Анни Марковської - заступниці директора Поліцейського інституту східного регіону (PIER, м. Кембридж, Сполучене Королівство) у співробітництві з НДЛ ХНУВС з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності (Олексій Сердюк) та НДЛ ХНУВС з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів (Тетяна Матюшкова).

Серед отриманого обладнання: дзеркальні фотокамери, фотоспалахи, копістенди, мультиспектральні криміналістичні лампи, електронні ваги, термозварювачі, лабораторний посуд, набори для вилучення з місця події різного виду слідів злочинів та ін. Частина обладнання посилить навчальну базу ХНУВС, зокрема буде спрямована на доукомплектування криміналістичного полігону, іншу частину буде передано до практичних підрозділів Національної поліції України й експертно-криміналістичних центрів МВС для використання у документуванні й розслідуванні злочинів, зокрема скоєних агресором. Ректор університету Валерій Сокуренко подякував міжнародним партнерам за допомогу й висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.