Курсанти факультету № 1 та факультету № 4 взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній дистанційній студентській конференції «Сучасна студентська історична наука: візії та напрями» (м. Черкаси), попередньо підготувавши тези доповідей під керівництвом доцентки кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатки юридичних наук, доцентки Олени Юшкевич.

До учасників конференції звернулися: докторка історичних наук, директорка Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, професорка Наталія Земзюліна; докторка історичних наук, директорка Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво», професорка Алла Киридон; доктор історичних наук, професор кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького професор Сергій Корновенко.

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ виступили із доповідями: Владислава Пащенко, курсантка 1 курсу факультету № 4  - «Функції теорії права і держави: поняття та види»; Андрій Пойдюк, курсант 1 курсу факультету № 1 - «Взаємодія засобів масової інформації зі Збройними силами України в умовах воєнного часу»; Віолета Стороженко, курсантка 1 курсу факультету № 1 - «Обмеження прав людини в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби “COVID -19”». Як авторам доповідей юнакам і дівчатам були поставлені запитання в межах тем їх виступів, на які вони надали розгорнуті відповіді.

За результатами проведеної конференції видано збірник тез доповідей, учасники заходу отримають сертифікати.