Доценти кафедри іноземних мов факультету № 4 Валентина Почуєва та Олександр Левашов провели круглий стіл зі слухачами магістратури першого курсу факультету № 1 за темою «Гендерна складова у діяльності поліції». Cлухачі магістратури Микита Агафонов, Валентин Артемчук, Анастасія Григор’єва, Анастасія Корольова та Вікторія Фесун виступили з доповідями за темами: «Міжнародний контент формування гендерної політики», «Основи гендерної теорії», «Гендерний аспект у сфері правоохоронної діяльності», «Міжнародна асоціація жінок-поліцейських», «Жінки в поліції іноземних держав».

Слухачі активно долучилися до обговорення тем, висловили свої погляди щодо участі жінок у діяльності правоохоронних органів та відзначили, що гендерне інтегрування як комплексний підхід має сприяти розв’язанню більшості нагальних для суспільства соціальних проблем. Було підсумовано, що більша видимість та залучення жінок до правоохоронних органів сприяють зростанню рівня довіри та впевненості з боку суспільства.

ВЗГ ХНУВС