У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та проведення “Тижня права” доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Світлана Петровська та студентка 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Правоохоронна діяльність» Єлизавета Скрипник провели онлайн-зустріч з учнями 9 та 11 класів Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 та прочитали лекцію на тему «Я маю право жити без насильства». Були розглянуті поняття та форми насильства, наведено способи захисту від нього, надано мобільний додаток та основні телефони, за якими у разі потреби можна звертатися за допомогою.

Також доповідачі ознайомили майбутніх абітурієнтів з умовами вступу та особливостями підготовки у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність».

Сумська філія ХНУВС