Керівництвом факультету № 6 проведено чергову профорієнтаційну онлайн-зустріч з представниками навчальних закладів різних областей України, майбутніми абітурієнтами та їх батьками.

До заходу приєдналися представники та випускники Полтавського фахового коледжу транспортного будівництва, Лоховицького медичного фахового коледжу (Полтавська обл.), Безлюдівського юридичного ліцею ім. І. Я. Підкопая (Харківська обл.), Борівської ЗОШ ім. Закори (Харківська обл.), Харківських ЗОШ №№ 111, 103, 163, 85, 78, 91, Львівської ЗОШ № 1, Львівського державного автомобільно-дорожного фахового коледжу ЛНУ “Львівська політехніка”.

До зустрічі долучилися понад 60 зацікавлених осіб. Декан факультету № 6 Оксана Брусакова детально розповіла про Харківський національний університет внутрішніх справ, про факультет № 6, де навчаються студенти, про спеціальності, які можна отримати. Заступники декана факультету Сергій Загородній та Костянтин Свердлін ознайомили учасників заходу з особливостями навчання в університеті.