Період новорічних і різдвяних свят чекає кожен. Ми сподіваємось, що новий рік обов’язково принесе нам щастя, здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій і бажань, але діти чекають ці свята по-особливому, бо вірять у казкове диво. Профспілкова організація Харківського національного університету внутрішніх справ підготувала дітям працівників новорічні подарунки. На всіх місцях тимчасової дислокації університету батьки вже почали отримувати святкові набори з солодкими смаколиками для своїх дітей.
Не припиняється гуманітарна допомога і працівникам вишу, які внаслідок військової агресії рф, опинилися у скрутному становищі. Вони не залишаються поза увагою та щотижнево отримують продуктові набори.
Не втрачаємо надію й упевненість у завтрашній день, віру в те, що у світі немає нічого неможливого. Єдність допоможе подолати нам будь-які перешкоди, разом до Перемоги!