Студенти-першокурсники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», у рамках дисципліни «Основи економічної теорії» пройшли курс «Фінансовий сенсей» на платформі «Дія.Цифрова освіта».
Через ознайомлення і вивчення реальних ситуацій студенти опанували підходи до управління особистими фінансами, що є запорукою формування фінансової свободи та незалежності молодої людини. Усі охочі ознайомилися з підходами щодо планування власного бюджету, накопичення і заощадження коштів для досягнення конкретної цілі, правилами користування кредитним лімітом і як вберегти свої кошти від кібершахраїв, управляти своїми грошима онлайн у будь-якому куточку світу та ще багато цікавого.
Після закінчення курсу студенти отримали сертифікати.

Сумська філія ХНУВС