Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ підтримали музичний фронт та взяли участь у концерті «Криштальні ноти України», який відбувся у Міському будинку культури м. Кам’янець-Подільський. Захід проводився у рамках обласного фестивалю народної творчості.
У концертній програмі, в якій виступали кращі артисти та хореографи Хмельниччини, з піснями Миколи Мозгового виступили курсант 3 курсу факультету № 4 Олександр Бабич із піснею «Материнська любов» та курсантка 4 курсу факультету № 1 Владислава Анісімова – «Любов останньою ніколи не буває». Разом вони виконали пісню Почесного громадянина міста Кам'янця-Подільського Петра Ситника «До нас перемога прийде». Закінчився тематичний концерт композицією «Моя свобода» у виконанні вокального гуртка Харківського національного університету внутрішніх справ.
За яскравий і динамічний виступ курсантам та фахівчині факультету № 1 керівниці вокального гуртка ХНУВС Ларисі Фурсі було оголошено подяку від організаторів концерту.