До Міжнародного дня боротьби за скасування рабства та з метою підвищення обізнаності курсантів щодо ризиків і шляхів потрапляння у рабство, доцент кафедри педагогіки та психології Вікторія Доценко організувала та провела виховний захід для курсантів-першокурсників факультету № 3, які навчаються за спеціальністю «Психологія» (психолог ювенальної превенції).

Курсанти переглянули оскароносну американсько-британську історично-біографічну драму «12 років рабства». Після перегляду фільму відбулося обговорення побаченого, а також проблеми викорінення таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці, примусові шлюби, продаж наречених, передання у спадщину вдів і насильницьке вербування дітей для подальшого використання у збройних конфліктах.

ВЗГ ХНУВС