Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Лариса Сазанова пройшла Міжнародне підвищення кваліфікації «Інтерактивні технології змішаного навчання для підготовки фахівців спеціальностей: «Право», «Психологія» та «Правоохоронна діяльність» (м. Люблін, Польща).

Було прослухано вебінари з восьми тем - «Інтерактивні хмарні технології та технології змішаного навчання», «Сучасна освіта та нові технології в освіті. Досвід країн ЄС», «Технології SMART в освіті в усьому світі», «Основні типи комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет». Веб-конференція (інтернет-конференція), «Гейміфікація освіти – практичні ігри та інтерактивні способи залучення учнів. Змішане навчання: як ефективно поєднувати онлайн та офлайн в інтерактивному навчанні на платформах Zoom та Moodle. Основні тренди  Ed-tech, задля технологічної освіти. Досвід країн ЄС»,  «Організація інтерактивного дистанційного навчання в умовах пандемії», «Змішане навчання, від ізоляції до адаптації, функціонування освіти в умовах пандемії», «Використання в дистанційній освіті хмарних сервісів для інтерактивного онлайн навчання»). За результатами заходу Лариса Сазанова отримала знання за пройденими темами та Міжнародний сертифікат підвищення кваліфікації 45 годин (1.5 ECTS).

ВЗГ ХНУВС