Напередодні проходження навчальної практики та стажування на посаді у територіальних підрозділах Національної поліції України проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій Бортник провів інструктаж зі здобувачами вищої освіти факультетів №№ 1–4 та Сумської філії.

Під час зустрічі проректор звернув увагу на питання організації служби, дотримання дисципліни, виконання програм практики. Сергій Бортник ще раз закликав сумлінно ставитися до виконання службових обов'язків, у своїй діяльності керуватися законами України «Про вищу освіту», «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції», дотримуватися Правил дорожнього руху, Дисциплінарного статуту Національної поліції України, норм етики, а також гідно поводитися у побуті та громадських місцях.

ВЗГ ХНУВС