Студентки-психологи 1 курсу факультету № 6 Вікторія Кирко та Тетяна Тихоненко під керівництвом кандидатки філологічних наук доцентки кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталії Кобилко беруть участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови. Захід організований ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та освітньою компанією HUMAN. Розробник тестових завдань – Олександр Авраменко, автор шкільних підручників з української мови та літератури, посібників для підготовки до ЗНО.

Метою Марафону є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації та свідомого прагнення до вивчення української мови. Захід відбувається в чотири етапи: І етап – Культура слова. Лексикологія, фразеологія; ІІ етап – Граматика. Синтаксис, морфологія, словотворення; ІІІ етап – Правопис. Орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія; ІV етап – Робота з текстом. У відповідні дні учасникам в особисті кабінети надходять завдання для виконання. Наші студентки за пройденими темами показують гарні результати. Бажаємо їм натхнення і творчих успіхів у підсумковому етапі Марафону!

ВЗГ ХНУВС