У межах щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» доцентом кафедри педагогіки та психології Павлом Червоним спільно з курсантами 3 курсу факультету №3 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Психологія» (психолог ювенальної превенції), проведено інформаційно-просвітницькі заходи в Комунальному закладі «Вінницький ліцей № 6», задля привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорсткого поводження з дітьми та за участю дітей, які стали свідками насильства в сім’ї та булінгу.
Основною метою акції є підвищення обізнаності дітей щодо недопущення прояву різних видів насильства та подолання цього негативного явища. Окрему увагу було приділено питанням попередження булінгу та відповідальності за його вчинення, безпечному спілкуванню у мережі Інтернет, недопущення сексуальної експлуатації дітей.
Під час заходу дітям було надано контактні дані служб, до яких можна звернутися по допомогу у разі вчинення насильства.