9 листопада, 22-й рік поспіль в усіх куточках України та за її межами відбувся Радіодиктант національної єдності. Цьогорічний Радіодиктант є особливим для кожного українця, адже в нашій країні йде війна. Текст української письменниці Ірини Цілик «Твій дім», який прочитала народна артистка, Герой України Ада Роговцева, якнайкраще передав почуття кожного з нас.

Цього року у радіодиктанті взяла участь найбільша кількість курсантів, студентів, викладачів і працівників Харківського національного університету внутрішніх справ на всіх локаціях, де зараз розташовується заклад освіти. За результатами перевірки, яку здійснили викладачі кафедри українознавства, визначено найбільш обізнаних в українській мові курсантів, які припустилися найменшої кількості помилок. Серед таких: курсант факультету № 1 Максим Безсмертний, курсанти факультету № 2 Оксана Іванченко, Дар'я Досаєва, Олена Бацінко, курсантка факультету № 3 Ольга Корнієнко, курсанти факультету № 4 Кіріл Круцкевич, Тимофій Чайкін.

Усі разом ми ще раз довели, що без національної мови немає і не може бути національної ідентичності.

ВЗГ ХНУВС