Представники курсантської ради факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки керівництва факультету № 4 та старшого викладача кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Володимира Євтушка провели зустріч з учнями 10-х та 11-х класів Кам‘янець-Подільського ліцею І-ІІІ ст. «Славутинка» Хмельницької обласної ради.

Представники університету продемонстрували ліцеїстам  спеціальні засоби, що поліцейські використовують під час служби, надали можливість школярам їх добре роздивитися та приміряти, відчувши себе у ролі поліцейського. Охочих вступити до вишу виявилося чимало. Їх ознайомили з правилами та умовами вступу до поліцейського вишу й надали усю необхідну інформацію. На всі свої запитання учні отримали вичерпні та змістовні відповіді.