Завідувачка кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Олена Статівка взяла участь в онлайн-тренінгу від ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн» «Сучасний альтернативний ELT тренд: лексичний підхід до викладання англійської», де обговорювалися такі питання як: теоретичне підґрунтя лексичного підходу до навчання англійської мови як іноземної, дієвий алгоритм вивчення лексичних одиниць, практичні ідеї та стратегії для ефективного засвоєння лексики. За результатами тренінгу Олена Статівка оволоділа навичками застосовувати 6-етапний алгоритм вивчення нових лексичних одиниць та варіювати різними видами навчальної діяльності під час вивчення лексики на заняттях англійської мови.

Викладач цієї ж кафедри Артем Білоусов взяв участь в онлайн-тренінгу від ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн» «Business Partner: найефективніший курс для оволодіння сучасною розмовною бізнес англійською», де були розглянуті такі питання як: специфіка та вимоги до сучасного ресурсу з бізнес англійської, інструменти викладача для офлайн навчання та цифрові інструменти для онлайн навчання. За результатами тренінгу отримано вміння визначати основні критерії при виборі автентичного ресурсу для викладання бізнес англійської дорослій аудиторії та враховувати особливості роботи з дорослою аудиторією при плануванні занять.