Професор кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Пчолкін та інспекторка із режиму секретності Управління боротьби з наркозлочинністю в Черкаській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю НПУ Поліна Мигаленко провели в режимі онлайн бінарне заняття для бакалаврів факультету № 6 із дисципліни «Організація та проведення негласних слідчих (розшукових) дій». Поліна Мигаленко розповіла про особливості дотримання режиму секретності під час організації підготовки та проведення негласних слідчих (розшукових) дій (НСРД). Вона акцентувала увагу на вимогах законодавчих актів щодо порядку засекречування та розсекречування матеріальних носіїв інформації щодо проведення НСРД. Результатом бінарного заняття стало жваве обговорення окремих питань, що виникали під час заняття.