Відділом рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи ХНУВС проведена профорієнтаційна онлайн-зустріч із випускниками 11-х класів Комунального закладу «Вінницький ліцей № 26 ім. Героя України Дмитра Майбороди». У заході взяли участь помічник ректора Віктор Слиш, начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи підполковник поліції Олена Чорноус, завідуюча з навчально-виховної роботи ліцею Оксана Клямчук, класні керівники. До онлайн-зустрічі підключилися учні з 33 локацій.
Молодь ознайомили з Харківським національним університетом внутрішніх справ, факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців, розповіли про терміни навчання та подальше працевлаштування, про умови та порядок подання заяв (анкет) для вступу на навчання за державним замовленням у 2023 році, про правила прийому за кошти юридичних і фізичних осіб тощо. Майбутні абітурієнти переглянули відеоматеріали про Харківський поліцейський виш.
Учасники онлайн-зустрічі отримали змістовні вичерпні відповіді на всі запитання.