Під керівництвом доцентки кафедри кримінального права та кримінології Ірини Луценко відбулося засідання наукового гуртка кафедри за темою «Легалізація цивільної вогнепальної зброї в Україні: актуальність і наслідки. Міжнародний досвід». На засіданні молоді науковці розглянули законопроєкт «Про право на цивільну вогнепальну зброю», що викликав неоднозначне ставлення суспільства в умовах відкритого російського вторгнення на територію України. Окремо було розглянуто питання, присвячене Всеукраїнській кампанії «16 днів проти насильства».
Наприкінці засідання Ірина Луценко звернула увагу гуртківців на важливості дотримання принципів академічної доброчесності під час навчання та роботи у науковому гуртку.