Працівники кафедри педагогіки та психології ХНУВС – завідувачка кафедри, професорка Олена Федоренко, старша викладачка кафедри Олена Макарова, доцент кафедри Павло Червоний разом із курсантами факультету № 3 відвідали Національний музей-садибу М. І. Пирогова.
Учасники екскурсії ознайомилися із життєвим шляхом видатного вченого, лікаря та педагога, його науковою та культурною спадщиною. Оглянули будинок, в якому жив Микола Іванович, і де розміщена експозиція, що розповідає про його життя і діяльність. Також відвідали музей-аптеку з інтер’єрами приймальні та операційної, церкву-некрополь, де зберігається забальзамоване тіло вченого, пройшли меморіальним парком, в якому збереглися дерева, посаджені цією видатною людиною.