Професорка кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету внутрішніх справ докторка психологічних наук, професорка Наталя Мілорадова взяла участь у роботі Харківського осіннього марафону психотехнологій, що був проведений кафедрою психології Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.
Наталія Мілорадова провела майстер-клас за темою «Використання метафоричних асоціативних карт (МАК) «Монстрики почуттів» в індивідуальній та груповій роботі психолога». Під час майстер-класу було розглянуто можливості використання МАК «Монстрики почуттів» в індивідуальній та груповій роботі, базові прийоми та правила роботи, механізми дії МАК, прийоми та техніки використання колоди в консультативній практиці та можливості її використання в онлайн-консультуванні.