Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Загуменна у рамках проведення профорієнтаційної роботи зустрілася з учнями випускних класів гімназії № 2 м. Хмельницький. Під час зустрічі вона розповіла про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців в університеті. Особливу увагу було приділено питанню подальшої співпраці з навчальним закладом та організації онлайн-зустрічей з учнями випускних класів. Для детального ознайомлення з університетом майбутнім абітурієнтам були надані посилання на вебсторінку ХНУВС та профорієнтаційні матеріали. Наприкінці зустрічі Юлія Загуменна відповіла на всі запитання випускників і відзначила перспективи подальшого працевлаштування курсантів ХНУВС в практичних підрозділах Національної поліції України.