Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Філіпська взяла участь у вебінарі за темою «Ending impunity for severe housing rights violations – Should domicide be recognized as an international crime?». Захід проводився англійською мовою.
Шість доповідачів із різних держав висловлювали свою аргументовану позицію щодо необхідності визнання та криміналізації такого злочину, як доміцид (domicide). Неабияка увага приділялася й обговоренню зруйнованих міст і сіл, спричинених повномасштабним збройним вторгненням в Україну держави-агресорки у лютому 2022 року. Серед держав, які найбільше постраждали від доміциду, зазначалися також Сирія, Чеченська Республіка, держави Південної Америки тощо.