Для студентів третього курсу факультету № 6 ХНУВС, які навчаються за спеціальністю «Психологія», доцентка кафедри соціології та психології Ірина Жданова та лікарка-психіатр вищої категорії, кандидатка медичних наук, старша наукова співробітниця відділення психіатрії ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України» Тетяна Матковська провели дистанційне бінарне заняття на тему «Психічні розлади у дитячому віці». Під час зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися про епідеміологічний стан дитячої захворюваності в Україні, етіологію, патогенез та особливості діагностики і терапії розладу дефіциту уваги та гіперактивності, розладів спектру аутизму. Розповідь лекторки супроводжувалася презентацією, наводилися клінічні приклади. Студенти проявили зацікавленість, задавали запитання, брали активну участь в обговоренні теми.