Представники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ зустрілися з керівництвом Комунального закладу «Вінницький ліцей № 26 ім. Героя України Дмитра Майбороди». Під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці та організації онлайн-зустрічей з учнями випускних класів. Для ознайомлення з університетом надали майбутнім абітурієнтам інформаційні відеоматеріали, посилання на вебсторінку ХНУВС та профорієнтаційні матеріали.

У межах класної години начальниця відділу підполковник поліції Олена Чорноус у режимі онлайн провела профорієнтаційну бесіду з випускниками 11-х класів Комунального закладу «Вінницький ліцей № 2». Вона розповіла старшокласникам про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про умови вступу на бюджетну й контрактну форми навчання, про переваги працевлаштування, запропонувавши випускникам обирати для навчання саме Харківський поліцейський виш.