У межах вивчення навчальної дисципліни «Конфліктологія» відбулося бінарне заняття за темою «Попередження, регулювання та розв’язання конфліктів», яке провів старший інспектор сектору протидії домашнього насильства відділу превенції Херсонського районного управління поліції ГУНП у Херсонській області старший лейтенант поліції Данило Зінченко. Заняття було проведено з курсантами 4 курсу факультету № 3, які навчаються за спеціальністю 053 «Психологія» (Психолог ювенальної превенції).

Під час зустрічі були розглянуті питання, пов’язані з діяльністю працівників ювенальної превенції щодо особливостей спілкування з батьками та дітьми, проведення профілактичної роботи в закладах освіти, особливостей несення служби поліцейськими в умовах воєнного стану.