Для здобувачів вищої освіти перших курсів факультетів №№ 1-4, Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося заняття щодо ознайомлення з особливостями роботи та функціональними можливостями інформаційно-комунікаційної системи «Освітньо-науковий портал Міністерства внутрішніх справ України». Захід провели заступник начальника навчально-методичного відділу Сергій Марчишин і завідувачка відділення моніторингу якості підготовки навчально-методичного відділу Тетяна Фоменко.

Тетяна Фоменко звернула увагу здобувачів вищої освіти, що у своєму особистому кабінеті «Освітньо-наукового порталу Міністерства внутрішніх справ України» вони мають можливість ознайомитися з каталогом навчальних дисциплін університету, розкладом навчальних занять, журналом своїх оцінок та переглянути репозиторій університету.