У рамках проєкту «Тиждень права» доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус провела зі здобувачами вищої освіти кураторську годину онлайн на тему «Громадянські права і свободи у сучасному світі».

Студенти підготували доповіді за тематикою «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина» та розглянули сучасну українську правознавчу освіту, яка неможлива без опанування концептуальних положень, пов’язаних із теорією прав, свобод і обов’язків особи. Обговорили також основні вимоги Положення про академічну доброчесність та ознайомилися з Декларацію про дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Сумська філія ХНУВС