Науково-педагогічний склад кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із курсантами факультетів № 1 та № 2 провели засідання наукового гуртка. Головною темою наукового зібрання була «Роль української мови, культури й традицій у боротьбі за свободу й незалежність». Доповідачі говорили про ідентифікаційну та інтеграційну функції української мови, які під час російсько-української війни вийшли на перший план, про те, що мова є найпотужнішою зброєю українців, і що зараз вона в усьому світі асоціюється з опором, сміливістю, єдністю та свободою, а російська – мовою країни-агресора. Під час засідання було приділено увагу події, яка має важливий історичний аспект – звільненню командирів полку «Азов» із полону.