У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди приведення до Присяги працівника поліції першокурсників. Мужніми, сильними, сміливими, вірними службовому обов’язку та офіцерській честі, – саме такими виховуються майбутні захисники правопорядку й законності в нашій державі.

Хвилиною мовчання присутні вшанували патріотизм, мужність, вірність і героїзм тих, хто поклав своє життя за єдність та незалежність України.

З важливою подією у житті  вітальними телеграмами першокурсників поздоровили Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, Голова Національної поліції Ігор Клименко, ректор ХНУВС Валерій Сокуренко. З настановами до курсантів звернулися: голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, народна депутатка України, член Наглядової ради ХНУВС Тетяна Скрипка, начальник Головного управління Національної поліції України в Сумській області Сергій Чиж, Сумський міський голова Олександр Лисенко, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко, директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш. Першокурсників також прийшли привітати 238 батьків та рідних, серед яких – правоохоронці, рятувальники, прикордонники, ті, хто несуть службу в лавах Збройних Сил України, займаються волонтерською діяльністю, наближаючи нашу спільну Перемогу.

75 курсантів, з яких 39 юнаків і 36 дівчат, обрали нелегку, але надзвичайно важливу для суспільства професію правоохоронця, доклали багато зусиль, щоб втілити свою мрію в життя. Майбутні працівники поліції поклялися вірно служити Українському народу, пам’ятати слова Присяги і завжди керуватися законом. Саме на таких захисників правопорядку чекають в практичних підрозділах Національної поліції.

Юнаки та дівчата запевнили, що вірно служитимуть Українському народу, пам’ятатимуть слова Присяги і завжди керуватимуться Законом. Від імені першокурсників виступила Аліна Шевченко, яка продовжує династію правоохоронців.

Завершився захід вокально-хореографічною композицією “Ой, у лузі червона калина”, слова якої підхопили усі присутні. У супроводі духового оркестру ГУНП у Сумській області першокурсники пройшли першим у своєму житті парадним маршем.