Керівництвом факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч із учнями, їх батьками та вчителями середніх навчальних закладів м. Харкова – загальноосвітніх шкіл №№ 25, 56, 59, 64, 97, 128, 156 та гімназій №№ 83, 144. У заході взяли участь більше 70 учасників. Під час спілкування мова йшла про умови отримання вищої освіти у ХНУВС, переваги навчання в університеті, а також можливості та перспективи подальшого професійного росту.

Декан факультету Оксана Брусакова розповіла учасникам онлайн-зустрічі про факультет № 6, на якому навчаються студенти денної та заочної форм навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, про переваги навчання на підготовчому відділенні факультету. Працівники підготовчого відділення Оксана Малютина та Олександр Міщенко розповіли про порядок вступу до підготовчих курсів, умови навчання та про можливість здійснити якісну підготовку до вступних іспитів. На усі запитання учасники заходу отримали вичерпні відповіді.