Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритому турнірі з кікбоксингу WAKO «UMA Kickboxing Open 2022», що відбувся 8 жовтня 2022 року в місті Тернопіль. Спортсмени університету здобули наступні призові місця:

І місце – курсант 2 курсу факультету № 1 рядовий поліції Олександр Батіщев, вагова категорія 60 кг, розділ «лоу-кік»;

І місце – курсант 4 курсу факультету № 1 рядовий поліції Богдан Ткачук, вагова категорія 71 кг, розділ «лоу-кік»;

І місце – курсант 3 курсу факультету № 1 рядовий поліції Микита Бондарь, вагова категорія 63.5 кг, розділ «К-1»;

І місце – курсант 4 курсу факультету № 2 рядовий поліції Богдан Росоха, вагова категорія 67 кг, розділ «К-1»;

ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 2 Олександр Шевченко, вагова категорія 67 кг, розділ «лоу-кік».

Підготували спортсменів до змагань старші викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки вишу капітан поліції Дмитро Константинов і капітан поліції Руслан Кушніренко.