У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося спортивне свято, присвячене Дню захисників і захисниць України та Дню українського козацтва. У змаганнях взяли участь курсанти факультетів № 2 та № 3.

Учасників змагань привітав перший проректор університету Олександр Моргунов. Він побажав спортсменам упевненості у собі та гідних спортивних результатів: «Нехай у сьогоднішніх змаганнях перемогу отримають найсильніші та найкраще підготовлені! Займайтеся спортом, будьте прикладом для всіх». У заході також взяли участь працівники університету, проректори та декани факультетів.

На стадіоні університету відбулися змагання з легкої атлетики, де спортсмени долали дистанцію в 1000 метрів. На спортивному майданчику курсанти випробували себе у змаганнях з гирьового спорту: для хлопців вага гир була 24 кг, для дівчат – 16 кг. Також відбулися змагання з настільного тенісу.

Переможці та призери спортивного свята отримали нагороди.